Hakkımda

Prof. Dr. Umut TUNCEL

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

1975 tarihinde doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Samsun’da tamamladıktan sonra 1999 yılında Ondokuzmayıs Üniversitesi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlayan Prof Dr Umut TUNCEL, uzmanlık eğitimi süresince sayısız rekonstrüktif ve el cerrahisi operasyonuna katıldı ve yaptı. Uzmanlık eğitiminin ardından kariyerine çeşitli özel ve kamu hastanelerinde branşında başarılı ameliyatlar yaparak devam etti. Özellikle Gaziosmanpaşa üniversitesi Tıp fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi anabilimdalındaki yardımcı doçentlik sürecinde estetik burun ameliyatı, el cerrahisi, mikrocerrahi ve maksillofasiyal / çene cerrahisi konularında uzmanlığını geliştirdi. Ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kendi şehrinin insanlarına hizmet veren Prof Dr Umut TUNCEL, şu anda Samsun Liv Hospital’da çalışmalarına devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı pek çok yayını bulunan ve Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Yara Bakım Derneği gibi ulusal ve uluslararası derneklerin üyesi olan Prof. Dr. Umut TUNCEL İngilizce bilmektedir.

Doç. Dr. Umut TUNCEL kimdir
Doç. Dr. Umut TUNCEL kimdir

Tıbbi İlgi ve Uzmanlık Alanları:

Estetik Cerrahi, Maksillofasiyal Cerrahi, El Cerrahisi

Eğitimi:

Ondokuzmayıs üniversitesi Tıp Fakültesi: 1999

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi AD 2006

Çalıştığı Kurumlar:

Kavak sağlık merkezi 1999-1999

Ar.Grv.Dr.Tıp Fakültesi, Uludağ Üniversitesi 2000-2006

Uzm Dr. Giresun Devlet Hastanesi 2006-2010

Yrd.Doç. Dr. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi 2010-2015

Doç Dr. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2015-2018

Doç Dr. Samsun Liv Hospital 2018-halen

Misyonumuz

Çıktığımız bu yolda, hizmette kalite ve güvence, profesyonel hizmet veren marka bir şirket olmayı ilke edinmiş; zamanında, eksiksiz, dürüst, samimi personelleri ile her hastaya farklı hizmet anlayışını değil, tüm hastalarımıza kaliteli ve profesyonel hizmeti vermeyi ana ilkemiz olarak kabul ettik. Hizmet kalitemizi daima yükseltmek, teknolojik gelişmelerin takipçisi olmak, sistem ve süreçlerin verimliliği sağlamak, sektörel ve mesleki eğitimi hizmet sürecimizin rutin bir olgusu yapmak,hizmette daima hasta memnuniyetini sağlamak…

Vizyonumuz

Hizmette kalite ve güvence %100 hasta memnuniyeti anlayışını kendimize ilke edindik. Yapmış olduğumuz her operasyon ve hizmetimizde profesyonelliğimizi uygulama ile işlerimize yansıtmaktayız. Verilen her hizmet öncesi ve sonrasında doğabilecek aksaklıklara sahip çıkacak garantili hasta memnuniyeti sağlamaktayız. Yeni Teknoloji Kullanımı: Sağlığınıza önem veriyoruz ve donanım hizmetlerinde dünya teknolojisini kendi bilgi birikimimizle değerlendirerek, hastalarımızın hizmetine sunmaktayız.

İdeallerimiz

Kişisel hedeflerini şirket hedefleri ile aynı paydada buluşturan, yaptığı işler ile şirketine ve ülkesine katma değer yaratan bir topluluğun sürekli gelişim ile devamlılığını sağlamaktır.  Kalite Mükemmeli yakalama hedefimizin en önemli unsurudur. Hasta ihtiyaçlarına en hızlı güvenilir çözümler üreterek vazgeçilmez olmak istiyoruz.